تبلیغات
*Welcome To JackalCity* - رسوایی اخلاقی بازیكن پرسابقه منچستریونایتد
PM

رسوایی اخلاقی بازیكن پرسابقه منچستریونایتد

پنجشنبه 5 خرداد 1390 01:08 ب.ظ

نویسنده : پدرام شرج شریفیروزنامه پرتیراژ بریتانیایی یك روز پس از انتشار رسوایی اخلاقی بازیكن پرسابقه منچستریونایتد ابعاد جدیدی را از این ارتباط مخفی منتشر كرد.

 روزنامه سان در گزارشی اختصاصی در شماره روز چهارشنبه (امروز) به ابعاد تازه‌ای از ماجرای لو رفته ارتباط نامشروع رایان گیگز با ایموجن توماس، گزارشگر تلویزیون منتشر كرد.
در ابتدای این گزارش مبسوط، اشاره شده است كه رفتار بازیكن ولزی با ایموجن به گونه‌ای بوده كه این خانم باور كرده گیگز صددرصد از زندگی زناشویی‌اش دست خواهد كشید و برای مرتبه دوم ازدواج خواهد كرد.
یكی از دوستان نزدیك این گزارشگر اظهارداشت: ایموجن واقعاً به گیگز دل بست و فكر می‌كرد با رایان ازدواج خواهد كرد.

*ایموجن: یك میلیون بار گفتم رایان به ماجرا خاتمه بده
گزارشگر جنجالی نیز خود اظهار داشت، تلاش كرده تا به ماجرای پنهان خود با ستاره‌ای كه دارای زن و بچه است، پایان دهد. ولی شاگرد قدیمی سرآلكس فرگوسن، اجازه نداده مناسباتش خاتمه یابد.
این گزارشگر گفت: من یك میلیون مرتبه زنگ زدم و خواهان پایان ماجرا شدم. ولی گیگز دست بردار نبود و هربار ادامه داد. می‌دانست این مناسبات، چقدر اشتباه است و خودش هم به این نكته اذعان داشت، ولی مرتب دنبال حفظ ارتباط با من بود.

*ذهنیت ازدواج
به باور این زن 28 ساله، استمرار گیگز برای حفظ مناسبات مخفیانه، ‌برای او این باور را بوجود آورد كه گلزن دو دهه اخیر منچستریونایتد می‌خواهد از زن و دو فرزندش جدا شود تا با وی ازدواج كند.
دوست نزدیك این خانم گزارشگر كه نامش فاش نشده،‌ ادامه داد: ایموجن صددرصد یقین كرد بزودی نامش به عنوان همسر آینده گیگز ثبت خواهد شد. در واقع دوستم باور كرده بود كه گیگز با عشق و علاقه برای ازدواج دومش تلاش خواهد كرد.

*حضور در هتل و كنایه از زندگی خصوصی
در ادامه این گزارش همچنین به نكات دیگری اشاره شده است. به عنوان نمونه ملاقات‌های این دو در طول مدت ارتباط در هتل‌ صورت گرفته است.
همچنین از قول خانم گزارشگر عنوان شده كه محل ملاقات‌ها در چندین هتل بوده است، ضمن این‌كه در ابتدای آشنایی، گیگز او را نمی‌شناخته ولی به مرور به وی علاقه پیدا كرده و با صحبت‌های كنایه‌آمیز از زندگی مشترك، ذهنیت زندگی مشترك با وی در آینده را در ذهنش ایجاد كرده است.

ایموجن افزود: بارها به او گفتم رایان تو مردی دارای همسر و فرزند هستی. اجازه بده تمامش كنیم و شماره تلفن‌های هم را پاك كنیم. ولی یك روز بعد می‌دیدم كه بازهم تماس می‌گیرد. البته با این بهانه كه ببینید من بدون مشكل به منزل رسیده‌ام یا خیر.

*واكنش تنها از سوی سرآلكس
انتشار این اظهارات و اخباری كه روز گذشته برای اولین بار منعكس شد در حالی است كه بازیكن كهنه‌كار ولزی هنوز هیچ واكنشی نسبت به این ماجرا نداشته است.
این اتفاق در حالی است كه تنها سرآلكس فرگوسن، سرمربی تیم منچستریونایتد نسبت به این موضوع واكنش داشت.
البته نه از بعد دخالت در ماجرای زندگی خصوصی شاگرد ولزی‌اش، بلكه در قالب ورزشی و تنها بیان این نكته كه ستاره مجرب در بازی نهایی لیگ قهرمانان اروپا در روز شنبه آینده مقابل بارسلونا در ورزشگاه ویمبلی به میدان خواهد رفت.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -